збільшити
1-й командний чемпіонат України серед юнаків та дівчат до 12 років.
21-27 серпня 2017 року

ТЕХНІЧНА ІНФОРМАЦІЯ


ПІДСУМКОВА ТАБЛИЦЯ (бліц)


ПІДСУМКОВА ТАБЛИЦЯ (рапід)


ПІДСУМКОВА ТАБЛИЦЯ (класика)


1. ОРГАНІЗАТОРИ
Міністерство фізичної культури та спорту України, Федерація шахів України, Управління з фізичної культури та спорту Віндержадміністрації, Комітет з фізичної культури та спорту Вінницької міської ради, Вінницька обласна Федерація шахів, Вінницька дитячо-юнацька спортивна школа №6.
2. МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ, ТЕРМІНИ, РОЗКЛАД
Чемпіонат буде проходити з 21 (день приїзду) по 27 серпня 2017 року у Вінницькій шаховій школі.
Точна адреса проведення змагання: м.Вінниця, вул.Театральна, 24 (центр міста).

Розклад

Класичні шахи 22 -25 серпня:
 
21 серпня,, понеділок, день приїзду, реєстрація;
22 серпня, вівторок, продовження реєстрації, 14-00 - відкриття;
22 серпня, вівторок 14-30 - 1 тур;
 
Швидкі шахи:
 
26 серпня - субота з 10-00, 1-9 тури
 
Блискавична гра:
 
27 серпня - неділя з 10-00 1-9 тури, закриття орієнтовно о 13.00-13.30 год.
 
3. СИСТЕМА розігрування, КОНТРОЛЬ ЧАСУ :
- чемпіонат з класичних шахів буде проходити за швейцарською системою в 7 турів, контроль часу: 60 хвилин до кінця партії з додаванням 30 секунд за кожен зроблений хід, починаючи з першого, кожному учаснику на всю партію;
– чемпіонат з швидких шахів відбудеться за швейцарською системою в 9 турів, контроль часу: 10 хвилин з додаванням 5 секунд за кожен зроблений хід, починаючи з першого, кожному учаснику на всю партію;
– чемпіонат з блискавичної гри пройде за швейцарською системою в 9 турів, контроль часу: 3 хвилини з додаванням 2 секунд за кожен зроблений хід, починаючи з першого, кожному учаснику на всю партію;
Місця команд у кожному виді змагань визначаються за найбільшою кількістю командних очок. За перемогу у матчі команда отримує 2 очка, за нічию – 1, за поразку – 0. У випадку рівності командних очок у двох або більше команд місця визначаються за наступними додатковими показниками (у порядку пріоритету):
• кількістю очок, набраних усіма гравцями команди в усіх матчах;
• результатом особистої зустрічі, за умови що всі учасники розподілу місць грали між собою;
• системою Бухгольця (командні очки, очки усіх учасників).
4. УМОВИ УЧАСТІ:
У всіх трьох видах програм допускаються по 1-й команді (за згодою з організаторами можливий допуск 2-х команд) від області при надані заявки з печатками обласного спорткомітету та лікаря. Склад команди: 2 юнака + 1 дівчина (можливі заміни запасними гравцями – 1 юнак і 1 дівчина). Проходитиме пряма онлайн трансляція партій на сайті chessvin.org.ua та ukrchess.org.ua
5. РОЗМІЩЕННЯ УЧАСНИКІВ ТА ХАРЧУВАННЯ:
 
ВАРІАНТИ ПРОЖИВАННЯ
 
Вінниця - це прекрасне і дуже гостинне місто. Для зручності і комфорту гостей в місті працює безліч готелів на будь-який смак і будь-які фінансові можливості. По українським міркам прийнятні ціни на добове зняття квартир (дивіться за посиланням «умови проживання») Продукти харчування коштують відносно недорого. Є велика кількість ресторанів, кафе, супермаркетів. Особливо популярні комплексні сніданки та обіди в кафе та ресторанах. За 20 грн. можна поснідати, а за 35-50 грн. можна гарно пообідати зовсім неподалік шахової школи.
6. КОРОТКО ПРО ДОСЯГНЕННЯ ВІННИЦЬКИХ шахістів:
Хоча Вінниця - невелике, можна сказати, провінційне місто, але шахи в ньому дуже популярні. Тут проводиться величезна кількість турнірів різних рівнів. Функціонує муніципальна шахово-шашкова школа, учні якої протягом багатьох років завойовують медалі на юнацьких чемпіонатах України, Європи та світу.
Гордістю Вінниччини, звичайно ж, є два міжнародних гросмейстера. Це Сергій Федорчук - багаторазовий чемпіон України, чемпіон Європи серед однолітків, член чоловічої збірної команди України, і Ілля Нижник - багаторазовий чемпіон та призер чемпіонатів України, Європи та світу серед юнаків, який кілька років був наймолодшим гросмейстером на планеті. Ми також пишаємося досягненнями таких вінничан, як міжнародний майстер Юлія Швайгер, майстри ФІДЕ Віктор Матвіішен і Надія Шпанко, які є багаторазовими чемпіонами і призерами чемпіонатів України та Європи серед юнаків та дівчат в різні роки.
7. КОРИСНА ІНФОРМАЦІЯ:
Вінниця - гостинний і дуже затишне місто. Тут можна відпочити від постійної метушні мегаполісів. Вінниця має багате історичне минуле і велика кількість визначних пам'яток. Історія нашого мальовничого міста налічує більше 600 років. (з більш детальною історією можна ознайомитись на сайті http://ekskursovod.webnode.com.ua/news/z-іstorіi-mіsta/ ). Сьогодні на його території проживає більше 400 тисяч чоловік. Вінниця багата різними музеями: краєзнавчий музей, художній обласний музей, літературно-меморіальний музей-садиба українського письменника М.М.Коцюбинського і Національний музей садиба хірурга М.І.Пирогова. Що саме подивитись і як знайти ці чудові місця можна дізнатись тут: https://vinbazar.com/news/nshe/rai-dlya-byudzhetnogo-turista-abo-shcho-podivitisya-u-vinnitsi-krim-fontanu-roshen.
Якщо Ви всетаки хочете побачити про Вінницю щось не попсово, то з такою інформацією знайомить даний інтернет ресурс: http://ekskursovod.webnode.com.ua/news/nepopsova-vinnitsya-abo-shcho-varte-uvagi-u-misti-krim-fontanu/.
Наше місто дуже гарне, доглянуте і досить тихе. Приємно прогулятися по його вузьких вуличках і площах, здійснити екскурсію на вінницькому трамваї, посидіти в кафе, яких тут велика кількість. Колоритні вулички, будинки старої споруди і нові сучасні будівлі створюють неповторну атмосферу нашого чарівного міста. Оцінити місто у 3D зйомці https://www.youtube.com/watch?v=sCUgtCrPHok&feature=youtu.be&app=desktop
За результатами дослідження, проведеного наприкінці 2016 року соціологічною групою "Рейтинг", найкомфортнішими для проживання українськими містами стали Вінниця та Харків, за якими з великим відривом слідують Тернопіль і Львів. Ці результати продемонстрували, як жителі українських міст оцінюють рівень послуг, роботу місцевої влади та інші показники, що визначають якість життя. https://www.youtube.com/watch?v=5Nm-oTftzTk
Деякі факти про самобутнє і красиве місто Вінниця:
* Самою центральною областю України(географічно) є саме Вінницька область.
* Найбільший ЗАЛІЗНИЧНИЙ вузол країни, а саме з/д станція Козятин знаходиться в цій області.
* Вінницька область є єдиною областю в Україні, в межах якої знаходиться ще сім різних областей. А саме – Кіровоградська, Черкаська, Житомирська, Київська, Одеська, Хмельницька, Чернівецька. Також Вінницька область межує ще з Молдовою.
* Вінниці довелося побувати столицею країни. Це було в 1919 році, з 2 лютого по 2 березня.
* У Вінницю з Києва з 17 лютого 2014 р. перевели штаб-квартиру Нац. Ради Тюрків-Карапапаков.
* Вінниця була 3-м містом в Україні, де підняли синьо-жовтий прапор на площі, коли країна отримала незалежність.
* З транспортом проблем тут немає, так як він завжди пересувається виключно за графіком. Це позбавляє людей від того, щоб бігти і летіти, спізнюючись по своїх справах. Тому відбувається дуже мало дтп. Кожна зупинка оснащена графіком руху міського транспорту.
* Всім любителям солодкого було присвячено 22 грудня 2010 року відкриття музею солодощів "ROSHEN". Місцем для музею була вибрана територія фабрики "ROSHEN". Музей є унікальним місцем, вірніше автоматизованим розважальним комплексом для дітей.
* У Вінниці ви можете побачити єдиний в країні плаваючий фонтан. В Європі він також вважається найбільш великим. Фонтан носить назву ROSHEN. Його унікальність в "зимуючих технологіях", із-за яких на зиму фонтан занурюється під лід.
Дістатися до Вінниці не складе труднощів. Географічно місто розташоване так, що через нього проходять практично всі найбільш значущі магістралі країни. У Вінниці три автовокзалу - Західний (вул.Хмельницьке шосе, 107), Центральний (вул.Київська, 8) і Східний (вул.Ватутіна, 18), а також чудово вписався в міський ландшафт залізничний вокзал (вул.Героїв Сталінграда, 1) і міжнародний аеропорт. Переглянути розклад поїздів та купити електронний квиток на поїзд можна на офіційному сайті Української залізниці www.uz.gov.ua. На сайті bus.com.ua можна придбати квитки на автобус.
Гордість Вінниці - її суспільний транспорт. На відміну від інших міст України, тут він працює ідеально. Вінниця стала першим після Києва українським містом, де з'явилося щохвилинний розклад руху міського громадського транспорту. Більшість трамвайних і тролейбусних зупинок обладнані відповідними табло, на яких пасажири знайдуть інформацію про всі маршрутах громадського транспорту, які проходять через цю зупинку, час відправлення, напрямок руху і перелік зупинок, а також тривалість руху між зупинками в хвилинах. Весь муніципальний транспорт оснащений безкоштовним Wi-Fi. Прокласти маршрут і зорієнтуватися в транспортній системі міста вам допоможе сайт www.eway.in.ua, а розклад руху транспорту дивіться на сайті depo.vn.ua.
8. КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ:
Директор чемпіонату: президент ВОФШ Юрій Якович Яремчук (приживання) - т. 067-681-41-17.
Головний суддя: Микола Миколайович Боднар, e-mail: bodnarchessvin@gmail.com, т. 097-275-95-89, 093-905-58-31.
Заступник головного судді: Володимир Олександрович Вусатюк, e-mail: vusatiuk88@gmail.com, т. 097-177-93-23, 093-920-76-39.