Архів турнірів

Всеукраїнський турнір зі швидких шахів пам'яті Засл. тренера України Володимира Ельянова (м.Харків, ШШК "Шахрад" 7 – 8 травня 2016 р.)


Чемпіонат України з класичних шахів 2016 р. Півфінал серед жінок (м.Дніпропетровськ, 4-12 травня 2016 року)


Квітневий турнір серії регулярних титульних турнірів "Lviv Tradition" (Львів, 25-30 квітня 2016 року)


Юнацький командний турнір з шахів пам'яті О.В. Сініцина (м.Дніпропетровськ, 22-29 квітня 2016 р.)


Міжнародний шаховий турнір «ВІННИЦЯ-2 016» (29 березня - 3 квітня 2016 р., м.Вінниця.)


XXVI. Всеукраїнський шаховий фестиваль «Київська весна» - 2016 р. (Київ, 21 - 27 березня 2016 року)


Чемпіонат України з шахів серед юніорів до 18 років. (Херсон, 19-28 березня 2016 року)


Міжнародний турнір "Банк Львів опен 2016". (Львів, 14-16 березня 2016 року)


Матч за звання Чемпіонки світу Марія Музмчук - Хоу Іфань. (Львів, 1 - 18 березня 2016 року)


Чемпіонат України з шахів серед юніорів до 20 років. (Львів, 28 лютого - 7 березня 2016 року)


Лютневий турнір серії регулярних титульних турнірів "Lviv Tradition" (Львів, 23-28 лютого 2016 року)


Міжнародний фестиваль, присвячений пам’яті «Небесної сотні». (Луцьк, 19-21 лютого 2016 року)


Турнір з класичних шахів "Зимушка-зима" (м.Харків, 29-31 січня 2016 року)


4-й меморіал Максима Юсупова - турнір серії регулярних титульних турнірів "Lviv Tradition" (Львів, 25-31 січня 2016 року)


Фестиваль серед ветеранів "За активне довголіття" (Шаховий тріатлон) (м.Харків, 22-24 січня 2016 року)


Юнацький турнір з шахів пам'яті О.В. Сініцина (м.Дніпропетровськ, 2-10 січня 2016 р.)


Празничный Новогодний блиц-турнир по шахматам (м.Харків, ШШК "Шахрад" 26 грудня 2015 р.)


Кубок України зі швидких шахів і бліцу серед ветеранів (м.Харків, 4-6 грудня 2015 року)


Фінал 75 чемпіонату України серед жінок, Фінал 84 чемпіонату України серед чоловіків (м.Львів, 2-14 грудня 2015 року)


Командний чемпіонат України серед юніорів, юнаків та дівчат з класичних шахів (м.Дніпропетровськ, 21-30 листопада 2015 р.)


Шостий турнір серії регулярних титульних турнірів "Lviv Tradition" (4-й меморіал Юрія Привалова) (Львів, 23-28 листопада 2015 року)


Командний Чемпіонат Європи (м.Рейк'явік, 13-22 листопада 2015 р.)


11-й Кубок Червонограда (м.Червоноград, Львівської області, 19-22 листопада 2015р.)


Відкритий рапід-турнір з шахів пам'яті Михайла Штейнберга (м.Харків, ШШК "Шахрад" 10-11 жовтня 2015 р.)


X Міжнародний рапід-турнір з шахів пам'яті Володимира Савона (м.Харків, ШШК "Шахрад" 26-27 вересня 2015 р.)


П'ятий турнір серії регулярних титульних турнірів "Lviv Tradition" (Львів, 28 вересня - 4 жовтня 2015 року)


Оболонь-2015 (Київ, 24 - 29 серпня 2015 року)


Чемпіонат України серед ветеранів (Суми, 14 - 21 серпня 2015 року)


Четвертий турнір серії регулярних титульних турнірів "Lviv Tradition" (Львів, 27 липня - 1 серпня 2015 року)


Міжнародний День шахів, День шахів в Україні-2015 (20-25 липня 2015 року)


Шаховий фестиваль "Chernivtsi Open 2015" (м.Чернівці, 21-26 липня 2015 року).


14-й фестиваль "Миргород - 2015" (м.Миргород, 18-25 липня 2015 року)


Півфінал чемпіонату України серед чоловіків (м.Львів, 1-9 липня 2015 р.)


Чемпіонат України 2015 року (блискавичні шахи, фінал), м.Львів, 30 червня 2015 р.


Чемпіонат України 2015 року (швидкі шахи, фінал), м.Львів, 29 червня 2015 р.


VII Всеукраїнський шаховий турнір "ПОЛТАВСЬКА БИТВА-306" (м.Полтава 19 – 26 червня 2015 р.)


Матч Люблін - Львів (класичні, шахи, швидки шахи, блискавична гра) (м.Люблін, Польща 23 – 27 червня 2015 р.)


Відкритий турнір зі швидких шахів пам`яті Данила Кучеренка (м.Харків, ШШК "Шахрад" 6 – 7 червня 2015 р.)


Чемпіонат України серед юнаків та дівчат віком до 8 років. (Іллічівськ, 1 - 12 червня 2015 року)


Третій турнір серії регулярних титульних турнірів "Lviv Tradition" (Львів, 26 травня - 1 червня 2015 року)


Чемпіонат України з шахів серед клубних команд (м. Іллічівськ, Одеської області, 22 – 31 травня 2015 р.)


Всеукраїнський турнір зі швидких шахів пам'яті Заслуженого тренера України Володимира Ельянова (м.Харків, ШШК "Шахрад" 9 – 10 травня 2015 р.)


XXIV ШАХОВИЙ ФЕСТИВАЛЬ «КИЇВСЬКА ВЕСНА НА ОБОЛОНІ» (м.Київ, 30 квітня - 4 травня 2015 року).


Чемпіонат України серед юнаків та дівчат до 10 років (м.Миколаїв, 1-13 травня 2015 року).


Юнацький турнір пам’яти О.В. Синіцина. (м.Дніпропетровськ, 21-27 квітня 2015 року).


12-й шаховий фестиваль «Меморіал В.Набокова» (м.Київ, 21-29 квітня 2015 року).


Півфінал чемпіонату України з класичних шахів серед жінок (м.Дніпропетровськ, 14-23 квітня 2015 року).


Чемпіонат України серед юнаків та дівчат до 12 років (м.Миколаїв, 24 березня - 5 квітня 2015 року).


XXIV ШАХОВИЙ ФЕСТИВАЛЬ «КИЇВСЬКА ВЕСНА НА ОБОЛОНІ» (м.Київ, 22-26 березня 2015 року).


Чемпіонат України серед юнаків та дівчат до 18 років (м.Херсон, 6-18 березня 2015 року).


3-й Міжнародний фестиваль пам"яті Максима Юсупова. (м. Львів, 6-8 березня 2015 року ).


Відкритий чемпіонат Харківської області з швидких шахів 2015 року (м. Харків КЗ "КДЮСШ №5" 21-22 лютого 2015 року ).


Другий міжнародний шаховий фестиваль, присвячений пам’яті «Небесної сотні» (м. Луцьк, 20 – 22 лютого 2015 року, ).


Рапідтурнір з шахів пам'яти Заслуженого тренера України В.А.Калужина (м.Харків, ШШК "ШАХРАД" 14-15.02.2015р.).


Чемпіонати України серед юнаків та дівчат віком до 20 років (м. Львів, 2-13 лютого 2015 року).


Чемпіонат України з шахів серед юнаків та дівчат до 16 років - півфінал. (м.Запоріжжя 3-12 грудня 2014 р.)


Відкритий командний кубок Поділля з шахів. (м.Вінниця 29 листопада 2014 р.)


Всеукраїнський шаховий турнір меморіал Михайла Подгайця. (м.Іллічівськ, Одеська область. З 24 листопада по 07 грудня 2014 року.)


Командний чемпіонат України серед юніорів, юнаків та дівчат (м.Дніпропетровськ, 21-30 листопада 2014 р.)


Чемпіонат України. Фінал. Жінки (м.Львів, 12-22 листопада 2014 р.)


Чемпіонат України. Фінал. Чоловіки. (м.Львів, 11-22 листопада 2014 р.)


II Меморіал з інтелектуальних видів спорту пам'яті ректора ХНУРЕ М.Ф.Бондаренка (м.Харків, ШШК "Шахрад" 8-16 листопада 2014 року)


IX Міжнародний рапід-турнір пам'яти Володимира Савона (м.Харків, ШШК "Шахрад" 4-5 жовтня 2014 року)


Турніри в с. Залізний порт, Херсонської області–2014 с. Залізний порт 07–08.2014 року


XIII ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ШАХОВИЙ ФЕСТИВАЛЬ «ОБОЛОНЬ – 2014» м. Київ 23.08 – 28.08.2014 року


Відкритий шаховий фестиваль, присвячений Дню Незалежності України “Кубок Лева — 2014” (м. Львів 21-24 серпня)


Відкритий VI Всеукраїнський шаховий турнір і конкурс зі складання та з розв’язування шахових композицій "ПОЛТАВСЬКА БИТВА-305” (Полтава, 26.07-03.08.2014)


XIII Міжнародний шаховий фестиваль «Миргород - 2014», м. Миргород, 18-25.07.2014

 

Чемпіонат України серед чоловіків (півфінал), м.Львів, 05-13.07.2014

 

Чемпіонати України з швидких шахів і бліцу серед чоловіків і жінок, м.Львів, 30.06-03.07.2014

 

Чемпіонат України серед юнаків і дівчат до 8 років, м. Іллічівськ, 01-12.06.2014

 

Чемпіонат України серед клубних команд, м.Іллічівськ, 11-20.05.2014

 

Чемпіонат України серед юнаків і дівчат до 10 років, м. Миколаїв, 02-13.05.2014

 

Чемпіонат України серед юнаків і дівчат до 16 років, м. Новояворівськ, 24.04-02.05.2014

 

Чемпіонат України серед жінок (півфінал), м.Миколаїв, 09-18.04.2014

 

Чемпіонат України серед юніорів до 18 років, м. Херсон, 17-28.03.2014

 

Чемпіонат України серед юніорів до 20 років, м. Львів, 01-13.02.2014

 

Півфінал чемпіонату України серед юнаків і дівчат до 16 років, м. Херсон, 08-17.11.2013

 

Півфінал чемпіонату України серед юнаків і дівчат до 14 років, м. Феодосія, 14-23.10.2013

 

Півфінал чемпіонату України серед юнаків і дівчат до 12 років, м. Євпаторія, 27.09-06.10.2013

 

VI Шаховий фестиваль Одеського припортового заводу, м. Южне, 03-08.09.2013

 

Чемпіонат України серед юнаків і дівчат до 8 років, м. Біла Церква, 01-11.06.2013

 

Чемпіонат України серед клубних команд, м.Алушта, 20-29.05.2013

 

Чемпіонат України серед жінок (півфінал), м.Євпаторія, 10-19.05.2013

 

Міжнародний шаховий турнір "11-й Меморіал В.Набокова", м.Київ, 07-14.05.2013 р.

 

Чемпіонати України з швидких шахів і бліцу серед чоловіків і жінок, м.Алушта, 29.04-02.05.2013

 

Чемпіонат України серед чоловіків (півфінал), м.Алушта, 19-28.04.2013

 

Чемпіонат України серед юнаків і дівчат до 10 років, м. Миколаїв, 17-29.04.2013

 

11 Літня Універсіада з шахів м. Львів, 7-12 квітня 2013 р.

 

Фінал чемпіонату України серед юнаків і дівчат до 16 років, м. Дніпропетровськ, 02-14.04.2013

 

XXII Міжнародний фестиваль «Київськая весна – 2013», Київ, 24–30.2013

 

Чемпіонат України серед юніорів і дівчат до 18 років, м. Луганськ, 17-29.03.2013

 

Чемпіонат м. Києва з шахів серед чоловіків і жінок 2013 р, м.Київ,  27.02 - 06.03.2013

 

ХIV шаховий турнір "Парламентська партія - 2013", м.Київ, 23.02.2013

 

Чемпіонат України серед юніорів і дівчат до 20 років, м. Миколаїв, 12-24.02.2013

 

Півфінал чемпіонату України серед юнаків і дівчат до 16 років, м. Дніпропетровськ, 02-11.12.2012

 

Відкритий чемпіонат України з шахів серед дитячо-юнацьких спортивних шкіл 2012 року, м. Дніпропетровськ, 28.11-01.12.2012

 

Відкритий шаховий турнір серед юнаків та дівчат до 10 років «Кришталева тура», Київ, 14-19.10.2012

 

Півфінал чемпіонату України серед юнаків і дівчат до 12 років, м. Євпаторія, 01-10.10.2012

 

Чемпіонат України серед жінок (фінал), м.Харків, 24.09-03.10.2012

 

V Шаховий фестиваль Одеського припортового заводу, м. Южне, 14-20.09.2012

 

Всеукраїнський шаховий турнір, присвячений 108 річниці від дня народження Л.В. Руденко м. Лубни, Полтавської обл., 27.07-03.08.2012

 

8-й Меморіал Ю.Геллера, м.Одеса, 12-20.08.2012

 

Фінал чемпіонату України з шахів серед чоловіків, м. Київ, 26.07-07.08.2012

 

XI Міжнародний шаховий фестиваль «Миргород - 2012», м. Миргород, 8-14.07.2012

 

Міжнародний шаховий фестиваль «Полтавська битва – 303», Полтава, 28.06 – 07.07.2012

 

Міжнародний фестиваль "Інгульські місти", м. Миколаїв, 29.06-05.07.2012

 

8-й Міжнародний шаховий фестиваль "Кубок Анатолія Єрмака", м. Запоріжжя, 26.06-02.07.2012

 

Чемпіонат України серед ветеранів, м. Миколаїв, 20-29.06.2012

 

Меморіал Володимира Северинова, м. Запоріжжя, 16-22.06.2012

 

Чемпіонат України серед юніорів і дівчат до 18 років, м. Запоріжжя, 13-25.06.2012

 

Чемпіонат України серед юнаків і дівчат до 8 років, м. Іллічівськ, 01-11.06.2012

 

Чемпіонат України серед клубних команд, м.Алушта, 16-25.05.2012

 

Чемпіонати України з швидких шахів і бліцу серед чоловіків і жінок, м.Алушта, 13-15.05.2012

 

Чемпіонат України серед чоловіків (півфінал), м.Алушта, 03-12.05.2012

 

Чемпіонат України серед юнаків і дівчат до 10 років, м. Миколаїв, 01-13.05.2012

 

Чемпіонат України серед жінок (півфінал), м.Євпаторія, 20-29.04.2012

 

Міжнародний шаховий турнір "10-й Меморіал В.Набокова", м.Київ, 19-26.04.2012 р.

 

Фінал чемпіонату України серед юнаків і дівчат до 12 років, м. Феодосія, 02-14.04.2012

 

Фінал чемпіонату України серед юнаків і дівчат до 14 років, м. Херсон, 19-31.03.2012

 

Фінал чемпіонату України серед юнаків і дівчат до 16 років, м. Миколаїв, 03-15.03.2012

 

Чемпіонат України серед юніорів і дівчат до 20 років, м. Київ, 18-29.02.2012

 

Чемпіонат м. Києва з шахів серед чоловіків і жінок 2012 р, м.Київ,  24.01 - 04.02.2012

 

Півфінал чемпіонату України серед юнаків і дівчат до 14 років, м. Херсон, 05-14.11.2011

 

Півфінал чемпіонату України серед юнаків і дівчат до 12 років, м. Євпаторія, 11-20.10.2011

 

Чемпіонат України серед жінок, м.Полтава, 06-15.10.2011

 

IV Шаховий фестиваль Одеського припортового заводу, м. Южне, 03-08.09.2011

 

7-й Меморіал Ю.Геллера, м.Одеса, 19-28.08.2011

 

"Кубок Незалежності України, турнір - Б", м. Київ, 04-12.08.2011

 

Всеукраїнський шаховий турнір, присвячений 107 річниці від дня народження Л.В. Руденко м. Лубни, Полтавської обл., 3-9.08.2011

 

X Міжнародний шаховий фестиваль «Миргород - 2011», м. Миргород, 8-14.07.2011

 

Міжнародний шаховий фестиваль «Полтавська битва – 302», Полтава, 28.06 – 05.07.2011

 

7-й Міжнародний шаховий фестиваль "Кубок Анатолія Єрмака", м. Запоріжжя, 25.06-01.07.2011

 

Чемпіонат України з швидких шахів і бліцу серед юнаків і дівчат до 12, 14, 16 років,  м. Біла Церква,  17-19.06.2011

 

Фінал чемпіонату України з шахів серед чоловіків, м. Київ, 09-21.06.2011

 

Чемпіонат України серед клубних команд, м.Алушта, 12-21.05.2011

 

Чемпіонат України серед юнаків і дівчат до 8 років, м. Євпаторія, 04-10.05.2011

 

Півфінал чемпіонату України серед чоловіків, м. Алушта, 02-11.05.2011

 

Міжнародний шаховий турнір "9-й Меморіал В.Набокова", м.Київ, 18-25.04.2011 р.

 

Чемпіонат України серед юнаків і дівчат до 10 років, м. Миколаїв, 11-22.04.2011

 

Фінал чемпіонату України серед юнаків і дівчат до 16 років, м. Запоріжжя, 02-11.04.2011

 

Фінал чемпіонату України серед юнаків і дівчат до 14 років, м. Херсон, 21-31.03.2011

 

Чемпіонат м. Києва з шахів серед чоловіків 2011 р, м.Київ,  05 - 17.03.2011

 

Фінал чемпіонату України серед юнаків і дівчат до 20 років, м. Луганськ, 03-14.03.2011

 

Фінал чемпіонату України серед юнаків і дівчат до 12 років, м. Судак, 02-14.03.2011

 

Фінал чемпіонату України серед юнаків і дівчат до 18 років, м. Миколаїв, 03-14.02.2011

 

Півфінал чемпіонату України серед юнаків і дівчат до 16 років, м. Запоріжжя, 05-14.12.2010

 

Чемпіонат України серед жінок, м.Полтава, 12-21.11.2010

 

Півфінал чемпіонату України серед юнаків і дівчат до 14 років, м. Херсон, 05-14.10.2010

 

Півфінал чемпіонату України серед юнаків і дівчат до 12 років, м. Євпаторія, 15-24.10.2010

 

5-й Рапід-турнір пам'яті Володимира Савона, м.Харків, 25 – 26.09.2010  

 

Міжнародний шаховий  фестиваль "Поділля-2010", м. Хмельницький, 22 – 26.09.2010

 

III Шаховий фестиваль Одеського припортового заводу, м. Южне, 04-12.09.2010

 

Міжнародний фестиваль "Слав'янське братерство", м.Київ, 23-29.08.2010

 

6-й Меморіал Ю.Геллера, м.Одеса, 21-29.08.2010

 

Всеукраїнський шаховий турнір, присвячений 106 річниці від дня народження Л.В. Руденко м. Лубни, Полтавської обл., 2-8.08.2010

 

"Кубок Незалежності України, турнір - А", м. Київ, 12-22.08.2010

 

"Кубок Незалежності України, турнір - Б", м. Київ, 01-09.08.2010

 

IX шаховий фестиваль «Миргород - 2010», м. Миргород, 8-14.07.2010

 

Чемпіонат України з шахів серед ветеранів, м. Запоріжжя, 29.06-08.07.2010

 

6-й Міжнародний шаховий фестиваль "Кубок Анатолія Єрмака", м. Запоріжжя, 22-29.06.2010

 

Фінал Всеукраїнських змагань з шахів Біла тура-2010, м. Запоріжжя, 16-21.06.2010

 

Міжнародний шаховий турнір "8-й Меморіал В.Набокова", м.Київ, 05-15.06.2010 р.

 

IX Міжнародний шаховий турнір пам'яті О.В. Сініцина, м.Дніпропетровськ, 28.04-05.05.2010

 

Чемпіонат України серед клубних команд, м.Алушта, 12-20.05.2010

 

Чемпіонат України з шахів серед чоловіків 2010 р, м. Алушта,  02 - 10.05.2010

 

Фінал чемпіонату України серед юнаків і дівчат до 10 років, м. Миколаїв, 02-10.05.2010

 

Фінал чемпіонату України серед юнаків і дівчат до 8 років, м. Євпаторія, 14-23.04.2010

 

Міжнародний фестиваль "Київська весна на Оболоні - 2010", м.Київ, 20-27.03.2010

 

Фінал чемпіонату України серед юнаків і дівчат до 20 років, м.Харків, 07-15.04.2010

 

Фінал чемпіонату України серед юнаків і дівчат до 12 років, м.Краматорськ, 04-15.03.2010

 

Фінал чемпіонату України серед юнаків і дівчат до 16 років, м.Луганськ, 23.03-01.04.2010

 

ХI шаховий турнір "Парламентська партія - 2010", м.Київ, 02.04.2010

 

Фінал чемпіонату України серед юнаків і дівчат до 14 років, м.Мукачеве, 16-26.02.2010

 

Чемпіонат м. Києва з шахів серед чоловіків 2010 р, м.Київ,  04 - 15.03.2010

 

2-й Кубок Ректору ХНУРЕ - "Шахрад-2010", м. Харків, 22 - 28.02.2010

 

Фінал чемпіонату України серед юнаків і дівчат до 18 років, м.Київ, 25.01 - 06.02.2010

 

Півфінал чемпіонату України серед юнаків і дівчат до 16 років, м.Миколаїв, 03-12.12.2009

 

Відкритий новорічний всеукраїнський Кубок голови Полтавської облдержадміністрації  м. Полтава    4– 11.12.2009

 

VI Міжнародний фестиваль пам'яті М.Василишина, Львів, 25.11-03.12.2009

 

Міжнародний "Матч дружби", м. Харків, ШКК "Шахрад"  ХНУРЕ 24-25.10.2009

 

Півфінал чемпіонату України серед юнаків і дівчат до 14 років, м.Краматорськ, 20-30.10.2009

 

Міжнародний шаховий турнір "Pokrova-Army of Ukraine", Євпаторія, 14-22.10.2009

 

Півфінал чемпіонату України серед юнаків і дівчат до 12 років, м.Євпаторія, 02-10.10.2009

 

II Шаховий фестиваль Одеського припортового заводу, м. Южне, 05-13.09.2009

 

Всеукраїнський шаховий турнір, присвячений 105 річниці від дня народження Л.В. Руденко г. Лубни, Полтавської обл., 4-12.08.2009

 

5-й Меморіал Ю.Геллера, м.Одеса, 19-28.08.2009

 

"Кубок Незалежності України, турнір - А", м.Київ, 13-23.08.2009

 

Міжнародний шаховий турнір «Бермінводи – 2009», с.Березовське Харківської обл., 03-11.08.2009

 

"Кубок Незалежності України, турнір - Б", м. Київ, 03-11.08.2009

 

VIIІ шаховий фестиваль «Миргород - 2009», м. Миргород, 8-13.07.2009

 

Міжнародний шаховий турнір, присвячений 300-річчю Полтавської битви, м. Полтава, 26.06 – 07.07.2009 р.

 

Чемпіонат України серед юнаків і дівчат до 10 років, м. Миколаїв, 02-10.05.2009

 

В. Карту - 80. Фотогалерея і результати бліц-турніру, Львів, 21.06.2009

 

Чемпіонат України серед жінок, м.Євпаторія, 22-31.05.2009

 

Чемпіонат України серед клубних команд, м.Алушта, 20-29.05.2009

 

Чемпіонат України серед чоловіків, м.Алушта, 10-19.05.2009

 

Турнір з швидких шахів і бліцу «Berminvody spring - 2009», с. Березовське, Харківської обл., 1-3.05.2009

 

Турнір пам'яті Р.В. Шамшина, м. Северодонецьк (Луганської обл.), 29.04-03.05.2009

 

Чемпіонат України серед юнаків і дівчат до 8 років, м. Євпаторія, 17-26.04.2009

 

Фінал чемпіонату України серед юнаків і дівчат до 12 років, м. Миколаїв, 01-12.04.2009

 

Міжнародний шаховий турнір "7-й Меморіал В.Набокова", м.Київ, 14-22.04.2009 р.

 

Фінал чемпіонату України серед юнаків і дівчат до 20 років, м. Луганськ, 01-12.04.2009

 

Міжнародний шаховий турнір «Kaissa - 2009», м.Харків, 21-27.03.2009

 

Фінал чемпіонату України серед юнаків і дівчат до 14 років, м. Краматорськ, 01-12.03.2009

 

Фінал чемпіонату України серед юнаків і дівчат до 16 років, м. Одеса, 19-29.03.2009

 

Міжнародний жіночій шаховий турнір «Kaissa W - 2009», м.Харків, 12-20.03.2009

 

Пам'яті почесного залізничника і заслуженого працівника транспорту України В.В. Степанова, пгт. Панютино (Лозовской район, Харківська область),21-23.02.2009

 

Х шаховий турнір "Парламентська партія - 2009", м.Київ, 20.02.2009

 

Фінал чемпіонату України серед юнаків і дівчат до 18 років, смт . Любінь Великий,   Львівської обл., 05-16.02.2009

 

Меморіал перших донецьких майстрів Ю.І. Коца і С.В. Левицького, м. Донецьк, 02-16.02.2009

 

Чемпіонат м. Києва з шахів серед чоловіків 2009 р, м.Київ,  17 - 31.01.2009

 

Відкритий чемпіонат Харківської області з швидких шахів і бліц-марафон, с. Березовське,  Харківська область, курорт "Бермінводи", 25-27.12.2008

 

Турнір, присвячений памяті академіка В.Н. Амітана, м. Донецьк, 05-26.12.2008

 

Міжнародний шаховий турнір "UPA-66", Євпаторія, 13-20.12.2008

 

Перший жіночий шаховий бліц-турнір "Королева Святошин"Київ, 19.12.2008 р.

 

Фінал чемпіонату України серед жінок, м.Миколаїв, 01-12.12.2008

 

Півфінал чемпіонату України серед юнаків і дівчат до 16 років, м.Миколаїв, 02-10.11.2008

 

Півфінал чемпіонату України серед юнаків і дівчат до 20 років, м.Львів, 02-10.12.2008

 

77-й чемпіонат України серед чоловіків, Фінал - 2008, м.Полтава, 01-10.12.2008

 

Міжнародний турнір "IV Кубок Червонограда", Червоноград, Львівської обл., 03-12.11.2008

 

V Міжнародний шаховий турнір "Феміда Кубок Мера м.Харкова -2008",  Харків, 27.10-05.11.2008

 

V Міжнародний фестиваль пам'яті М.Василишина, Львів, 21-31.10.08

 

Півфінал чемпіонату України серед юнаків і дівчат до 14 років, м.Херсон, 15-24.10.08

 

Півфінал чемпіонату України серед юнаків і дівчат до 18 років, м.Харків, 02-10.10.08

 

Півфінал чемпіонату України серед юнаків і дівчат до 12 років, м.Євпаторія, 02-10.10.08

 

Рапід - турнір пам'яті Володимира Савона, м.Харків, 27-28.09.2008

 

Міжнародний шаховий турнір  «Поділля – 2008», м.Хмельницький, 27.09-05.10.08

 

Шаховий фестиваль "Yuzhny-2008", присвячений 30-річчю Одеського припортового заводу, м.Південний, 20-25.09.08

 

4-й Меморіал Ю.Геллера, м.Одеса, 08-18.09.2008

 

Міжнародний шаховий фестиваль  «Бермінводи – 2008», с.Березовське Харківської обл., 25-30.08.08

 

"Кубок Незалежності України, турнір - G", м.Київ, 14-21.08.2008

 

"Кубок Незалежності України, турнір - А", м.Київ, 13-23.08.2008

 

"Кубок Незалежності України, турнір - Б", м.Київ, 02-10.08.2008

 

X Міжнародний фестиваль "Сонечний пішак", м.Іллічевськ, 20-31.07.2008

 

Матч С.Карякін – Н.Шорт, Київ, 03-07.07.08

 

Міжнародний шаховий турнір "Аеросвіт-2008", с.м.т. Форос (Крим), 07-20.06.08
 

Чемпіонат України серед юнаків і дівчат до 10 років, м.Миколаїв, 01-10.05.08

 

III Спортивні ігри школярів України 2008 року, м.Євпаторія, 17-21.05.08

 

Півфінал Чемпіонату України з шахів серед жінок, м.Євпаторія, 21-30.05.08

 

Чемпіонат України серед клубних команд, м.Алушта, 20-29.05.08

 

Півфінал чемпіонату України серед чоловіків 2008 року, м.Алушта, 10-19.05.08

 

Чемпіонат України серед юнаків і дівчат до 8 років, м.Євпаторія, 17-26.04.08

 

Міжнародний шаховий турнір пам'яті О.В. Сініцина, м.Дніпропетровськ, 18-25.04.08

 

Фінал чемпіонату України серед юнаків і дівчат до 12 років, м.Миколаїв, 04-15.04.08

 

Міжнародний шаховий турнір "6-й Меморіал В.Набокова", м.Київ, 04-13.04.2008 р.

 

Фінал чемпіонату України серед юнаків і дівчат до 16 років, м.Одеса, 19-30.03.08

 

Фінал чемпіонату України серед юнаків і дівчат до 20 років, м.Одеса, 04-15.03.08

 

Фінал чемпіонату України серед юнаків і дівчат до 14 років, м.Дніпропетровськ, 04-15.03.08

 

Міжнародний шаховий турнір "10-й Кубок Ректора", м.Харків, 27.02-05.03.08
 

2-й Меморіал Ш.Г.Кадирова, м.Краматорськ, 17.02.08

 

Фінал чемпіонату України серед юнаків і дівчат до 18 років, м.Київ, 02-12.02.08

 

Чемпіонат м. Києва з шахів серед чоловіків 2008 р, м.Київ,  19 - 31.01.2008

 

Меморіал мс Юрія Коца, м. Донецьк, 18-30.01.08

 

Меморіал І.Стєпічева, (опен-турнір)  м. Київ, 21-29.12.07

 

Юнацький шаховий турнір пам'яті О.В. Сініцина, м.Дніпропетровськ, 07-15.12.07

 

Півфінал чемпіонату України з шахів серед юнаків і дівчат до 14 років (1994 р.н. та молодше), м.Миколаїв, 02-10.11.2007

 

Чемпіонат України з шахів серед жінок, Фінал - 2007, м.Полтава, 05-16.12.2007

 

Півфінал чемпіонату України з шахів серед юнаків і дівчат до 20 років (1988 р.н. та молодше), Львів, 02-10.12.2007

 

76-й чемпіонат України серед чоловіків, Фінал - 2007, м.Харків, 17-25.11.07

 

Півфінал чемпіонату України з шахів серед юнаків і дівчат до 16 років (1992 р.н. та молодше), Херсон, 16-24.11.2007

 

IV Міжнародний фестиваль пам'яті М.Василишина, Львів, 01-10.11.07

 

IV Міжнародний шаховий турнір "Феміда Кубок Мера м.Харкова -2007",  Харків, 21-29.10.2007

 

Рапід - турнір пам'яті Володимира Савона, м.Харків, 22-23.09.2007

 

Півфінал чемпіонату України з шахів серед юнаків і дівчат до 18 років (1990 р.н. та молодше), Євпаторія, 2-10.10.2007

 

Півфінал чемпіонату України з шахів серед юнаків і дівчат до 12 років (1996 р.н. та молодше), Євпаторія, 2-10.10.2007

 

3-й Меморіал Ю.Геллера, м.Одеса, 07-16.09.2007

 

Чемпіонат України з швидких шахів серед юнаків та дівчат до 14 та 12 років, Дніпропетровськ, 25-28.08.2007

 

"Кубок Незалежності України, турнір - А", м.Київ, 13-23.08.2007

 

"Кубок Незалежності України, турнір - Б", м.Київ, 03-11.08.2007

 

IX Міжнародний фестиваль "Сонечний пішак", м.Іллічевськ, 20-31.07.2007

 

Міжнародний шаховий турнір "Аеросвіт-2007", с.м.т. Форос (Крим), 18-30.06.07
 

Міжнародний шаховий турнір "5-й Меморіал В.Набокова", м.Київ, 03-12.06.2007 р.

 

ІІІ Всеукраїнські літні спортивні ігри з шахів м.Євпаторія, 20-27.05.2007 р.
 

Відбірковий турнір чемпіонату України з шахів серед чоловіків 2007 р., м.Алушта, 10-19.05.07.

 

Міжнародний шаховий турнір пам'яті О.В. Сініцина, м.Дніпропетровськ, 20-27.04.07

 

Півфінал чемпіонату України з шахів серед жінок, м. Євпаторія, 29.04-08.05.07

 

Чемпіонат України з шахів серед клубних команд, м.Алушта, 21-28.04.07

 

Фінал чемпіонату України серед юнаків і дівчат до 12 років, м.Краматорськ, 02-12.04.07

 

Міжнародний шаховий турнір "9-й Кубок Ректора", м.Харків, 18-27.03.07
 

Фінал чемпіонату України серед юнаків і дівчат до 14 років, м.Одеса, 16-27.03.07

 

Фінал чемпіонату України серед юнаків і дівчат до 16 років, м.Вінниця, 01-12.03.07

 

Фінал чемпіонату України серед юнаків і дівчат до 18 років, м.Донецьк, 15-26.02.07

 

Міжнародний турнір "5-й Меморіал І.Платонова", м.Київ, 02-10.02.07
 

Фінал чемпіонату України серед юнаків і дівчат до 20 років, м.Львів, 02-12.02.07
 

Чемпіонат м. Києва з шахів серед чоловіків 2007 р, м.Київ,  20 - 30.01.2007
 

ІХ шаховий турнір "Парламентська партія - 2007", м.Київ, 12.01.07

 

Меморіал О.В. Синіцина  м.Дніпропетровськ, 25.11-05.12.06
 

Гросмейстерський турнір з швидких шахів, присвячений памяті академіка В.Н.Амітана, м.Донецьк, 16-17.12.06.

 

Міжнародний шаховий турнір пам'яті Г.Левікова, м.Львів, 7-15.12.06

 

Півфінал чемпіонату України з шахів серед юнаків і дівчат до 20 років (1987 р.н. та молодше), м.Львів, 16-24.12.06

 

Півфінал чемпіонату України з шахів серед юнаків і дівчат до 18 років (1989 р.н. та молодше), м.Харків, 2-10.12.06

 

Півфінал чемпіонату України з шахів серед юнаків і дівчат до 16 років (1991 р.н. та молодше), м.Біла Церква, 16-24.11.06
 

Півфінал чемпіонату України з шахів серед юнаків і дівчат до 14 років (1993 р.н. та молодше), Миколаїв, 2-10.11.06

 

Чемпіонат України з шахів серед жінок, Фінал - 2006, м.Одеса, 26.11-06.12.06

 

75-й чемпіонат України серед чоловіків, Фінал - 2006, м.Полтава, 24.11-03.12.06

 

Півфінал чемпіонату України серед юнаків і дівчат до 12 років (1995 р.н. та молодше), м. Євпаторія, 15-24.10.06

 

Чемпіонат Дніпропетровської області серед чоловіків, Дніпропетровськ, 27.10-09.11.06

 

III Міжнародний шаховий турнір "Феміда-2006",  Харків, 30.10-08.11.06

 

Чемпіонат ЦР ФСТ "Україна" з шахів серед чоловіків і жінок  м.Київ, 28.10-05.11.06
 

III Міжнародний фестиваль пам'яті М.Василишина, Львів, 07-17.10.06


Відкритий чемпіонат м.Дніпропетровська серед чоловіків, м.Дніпропетровськ, 27.09-07.10.06

 

Міжнародний шаховий турнір "Дзеркальний струмінь - Мастерс", присвячений 20-річчю ХОВУФКС, м. Харків, 22-30.09.06

 

IV міжнародний шаховий турнір "ІНСТАЛПЛАСТХВ - 2006", с.Родатичі, Львівської області, 27.08-01.09.2006

 

Чемпіонат України з швидких шахів серед юнаків та дівчат до 14 та 12 років, Київ, 15-18.08.2006

"Кубок Незалежності України, турнір - A", м.Київ, 13-23.08.2006


"Кубок Незалежності України, турнір - Б", м.Київ, 02-10.08.2006

 

VIІI Міжнародний фестиваль "Сонечний пішак", м.Іллічевськ, 20-31.07.2006

 

Першість ЦР ФСТ "Україна" серед юнаків та дівчат 1986 р.н., Київ, 01-09.07.06

Міжнародний шаховий турнір "Аеросвіт-2006", с.м.т. Форос (Крим), 17-29.06.06

Півфінал чемпіонату України з шахів серед чоловиків, Алушта, 12-21.05.06

IV Літні спортивні ігри молоді України з шахів, м.Євпаторія, 04-10.05.06

Фінал чемпіонату України серед юнаків і дівчат до 10 років, м.Миколаїв, 18-27.04.06

Чемпіонат України з шахів серед клубних команд, м.Алушта, 14-23.04.06

Півфінал чемпіонату України з шахів серед жінок, Євпаторія, 28.03-06.04.06

Міжнародний шаховий турнір "8-й Кубок Ректора", м.Харків, 27.03-05.04.06

Фінал чемпіонату України серед юнаків і дівчат до 12 років, м.Миколаїв, 23.03-02.04.06

Фінал чемпіонату України серед юнаків і дівчат до 14 років, м.Тернопіль, 03-14.03.06

Фінал чемпіонату України серед юнаків і дівчат до 18 років, м.Дніпропетровськ, 03-14.03.06

Фінал чемпіонату України серед юнаків і дівчат до 16 років, м.Київ, 15-26.02.06

Фінал чемпіонату України серед юнаків і дівчат до 20 років, м.Львів, 02-13.02.06

Чемпіонат м.Києва серед чоловіків, м.Київ, 24.01-02.02.05

13-й Меморіал І.Стєпічева, (майстер-турнір)  м.Київ, 08-17.01.06

Міжнародний турнір "4-й Меморіал І.Платонова", м.Київ, 08-15.01.06

Півфінал першості України серед юнаків і дівчат до 20 років, м.Львів, 10-19.12.05

Юнацький шаховий турнір пам'яті О.В. Сініцина, м.Дніпропетровськ, 07-15.12.05

Міжнародний шаховий турнір "Дніпропетровськ-2005", Дніпропетровськ, 07-16.12.05

Півфінал першості України серед юнаків і дівчат до 18 років, м.Дніпропетровськ, 27.11-06.12.05

Чемпіонат Дніпропетровської області серед чоловіків, Дніпропетровськ, 14-25.11.05

Півфінал першості України серед юнаків і дівчат до 16 років, м.Київ, 14-23.11.05

Півфінал першості України серед юнаків і дівчат до 14 років, м.Тернопіль, 03-11.12.05

Півфінал першості України серед юнаків і дівчат до 12 років, м.Євпаторія, 20-28.10.05

II Міжнародний шаховий турнір "Феміда-2005",  Харків, 16-26.10.05

Чемпіонат ЦР ФСТ "Україна" серед чоловіків, Київ, 7-18.10.05

Першість м. Києва серед  юнаків та дівчат 1986 р.н. (до 20 років), Київ, 27.09 - 06.10.05

Міжнародний турнір "Alushta Autumn-2005, IV", Алушта, 25.09-05.10.05

Чемпіонат Європи серед юнаків та дівчат 10/12/14/16/18/, Чорногорія, 14-23.09.05

ІІІ Міжнародний шаховий турнір "ІНСТАЛПЛАСТХВ 2005", Родатичі Львівськой обл., 25-31.08.05

74-й чемпіонат України, Фінал - 2005, м.Рівне, 23.08-02.09.05

Першість України серед юнаків та дівчат до 12 та 14 років з швидких шахів, м.Київ, 16-18.08.05
 
"Кубок Незалежності" (Турнір "А"), м.Київ, 12-22.08.05

VII Міжнародний фестиваль "Сонечний пішак", м.Іллічевськ, 24.07-06.08.05

"Кубок Незалежності" (Турнір "Б"), м.Київ, 02-10.08.05

4-й традіційний шаховий турнір пам'яті майстра спорту Ю.Сахарова, м.Київ, 4-14.07.05

Міжнародний турнір "PІVDENNYІ BANK CHESS TOURNAMENT EFІM GELLER MEMORІAL" зі швидких шахів, Одеса, 1-3.07.05

6-й Меморіал майстра спорту Я. Курасса, Київ, 21-29.06.05

Першість ЦР ФСТ "Україна" з шахів серед юнаків та дівчат 1985 року народження та молодше, Київ, 11-20.06.05

Півфінал чемпіонату Украіни з шахів серед чоловіків, Алушта, 15-24.05.05

Чемпіонат Украіни з шахів серед жінок, Алушта, 15-24.05.05

IV Юнацькі літні спортивні ігри України з шахів, м.Євпаторія, 03-08.05.05

4-й Міжнародний юнацький турнір пам'яти О.В.Сініцина, м.Дніпропетровськ, 21-28.04.05

7-й Міжнародний шаховий турнір "Кубок Ректора", м.Харків, 19-30.04.05

3-й Міжнародний шаховий турнір пам'яті В. Набокова, м.Київ, 19-28.04.05

Фінал першості України серед дівчат до 20 років, м.Харків, 18-29.04.05

Фінал першості України серед юнаків до 20 років, м.Львів, 19-29.04.05

Чемпіонат України серед клубних команд м.Алушта, 07-14.04.05

Фінал першості України серед юнаків до 12 років, м.Тернопіль, 24.03-04.05

Фінал першості України серед  дівчат до 12 років, м.Чернігів, 24.03-04.04.05

Фінал першості України серед юнаків та дівчат до 18 років, м.Дніпропетровськ, 03-14.03.05

Фінал першості України серед юнаків та дівчат до 16 років, м.Донецьк, 16-27.02.05

Фінал першості України серед юнаків та дівчат до 14 років, м.Київ, 01-12.02.05

Чемпіонат м.Києва (фінал-2005), м.Київ, 15-30.01.05

3-й Міжнародний шаховий турнір пам'яті І. Платонова, м.Київ, 04-12.01.05

12-й Меморіал І.Степичева, м.Київ, 21-29.12.04

Півфінал першості України серед юнаків та дівчат до 20 років, м.Харків, 10-19.12.04

Півфінал першості України серед юнаків та дівчат до 18 років, м.Сімферополь, 10-19.12.04

4-й Юнацький турнір пам'яті А.В. Сініцина, м.Дніпропетровськ, 07-15.12.04

Півфінал першості України серед юнаків та дівчат до 16 років, м.Дніпропетровськ, 14-23.11.04

Півфінал першості України серед юнаків та дівчат до 14 років, м.Київ, 03-11.11.04

Півфінал першості України серед юнаків та дівчат до 12 років, м.Біла Церква, 20-28.10.04

Відбірковий шаховий турнір зірок спорту інвалідів, м. Київ, 9.10.04

Виступ збірних комананд України на 36-й Всесвітній шаховій Олімпіаді, Кальвія (Іспанія), 15-31.10.04

Першість України зі швидких шахів серед юнаків та дівчат до 12 і 14 років, Київ, 16-18.08.04

73-й чемпіонат України з шахів серед чоловіків. Фінал-2004, м.Харків, 23.08-02.09.04

Першість України з швидкіх шахів серед юнаків та дівчат 12 та 14 років, м.Київ, 16-18.08.04

"Кубок Незалежності" (Турнір "А"), м.Київ, 11.21.08.04

"Кубок Незалежності" (Турнір "Б"), м.Київ, 31.07-08.08.04

3-й Меморіал Ю.Сахарова, Київ, 18-28.07.04

5-й Шаховий турнір, присвячений пам'яті мс Я.Курасса, Київ, 18-26.06.04

Чемпіонат України з шахів серед клубних команд, м.Алушта, 13-22.05.04

Чемпіонат Україны з шахів серед жінок, м.Алушта, 3-12.05.04

Чемпіонат Україны з шахів серед чоловіків (півфінал), м.Алушта, 3-12.05.04

3-й Міжнародний юнацький турнір пам'яті А.В. Сініцина, м.Дніпропетровськ, 21-28.04.04

Міжнародний турнір "Меморіал Василишина"  (Жінки), м.Львів, 8-16.04.04 (формат MS Word)

Міжнародний турнір "Меморіал Василишина"  (Чоловіки), м.Львів, 8-21.04.04 (формат MS Word)

Міжнародний турнір "2-й Меморіал В. Набокова", м.Київ, 12-21.04.2004

Чемпіонат м. Києва серед  жінок, 7-19.04.2004

VI "Кубок Ректора" - Міжнародний студентський шаховий фестиваль, м.Харків, 22-28.03.04

Фінал першості України серед юнаків та дівчат до 12 років,  м. Біла Церква, 20-31.03.2004

Фінал першості України серед юнаків та дівчат до 16 років,  м.Орджонікідзе, 03-14.03.2004

Фінал першості України серед юнаків та дівчат до 18 років,  м.Львів, 17-28.02.2004

Фінал першості України серед юнаків та дівчат до 14 років,  м.Київ, 03-14.02.2004

Фінал першості України серед юнаків та дівчат до 20 років,  м.Дніпропетровськ, 03-14.02.2004

Чемпіонат м.Києва серед чоловіків - 2004, м.Київ, 16-30.01.04

Півфінал першості України серед юнаків та дівчат 1988-89 р.н., м.Дніпропетровськ, 14-23.11.03

Чемпіонат України серед чоловіків, м. Сімферополь, 03-12.11.03

Чемпіонат України серед жінок, м. Миколаїв, 03-12.11.03

Півфінал першості України серед юнаків та дівчат 1990-91 р.н., м.Київ, 03-11.11.03

Півфінал першості України серед юнаків та дівчат 1992-93 р.н., Біла Церква, 19-28.10.03

Командний Чемпіонат Європи серед національних сбірних. м.Пловдів (Болгарія), 11-20.10.03

Чемпіонат Європи серед юнаків та дівчат /10/12/14/16/18/, Будва (Чорногорія), 10-22.09.2003

Першість України зі швидких шахів серед юнаків та дівчат до 12 та 14 років м. Київ, 25-28.08.2003

"Кубок Незалежності - 2003", м.Київ, 2-10.08.03 (Турнір "Б") и 13-23.08.03 (Турнір "А")

Міжнародний турнір на приз ФШУ, м. Краматорськ,  29.07-7.08.2003




© Федерація шахів України (2003-2015 рр.)
При використанні матеріалів посилання на www.ukrchess.org.ua обов'язкове!