Чемпіонат України серед клубних команд
швидкі шахи, класична гра, бліц

ТЕХНІЧНА ІНФОРМАЦІЯ


Час проведення:
13-25 травня 2017 року
Місце проведення:
м.Чорноморськ (Одеська обл.), вул. Праці 2, у приміщенні “Портового клубу” ДП морський порт м.Чорноморська.
Головний суддя:
міжнародний арбітр Товчига Олег Григорович (м.Київ)

КЛАСИЧНА ГРА

Склад учасників:
1. «Юридична академія» (м.Харків)
2. «Вінницькі велети» (Вінниця);
3. «Шахова академія» (Чорноморськ);
4. «Не знающие пощады» (Чернігів);
5. Збірна України (юнаки) (Київ);
6. «Шаховий клуб» (Одеса);
7. «Кривбас» (Кривий Ріг);
8. «Максимум» (Одеса).
9. ІНВАСПОРТ СФГУ
10. «Вінницькі вундеркінди» (Вінниця);
11. Збірна України (дівчата) (Київ);
12. «Шахова академія – юніори-2» (Чорноморськ);
13. «Шахова академія – юніори-1» (Чорноморськ);

Програма змагань:
Реєстрація команд-учасниць - 15 травня 2017 р., понеділок - 14.00 - 18.00.
Технічна нарада представників, тренерів, капітанів, суддівської колегії - 15 травня 2017 р., понеділок - 18.15.
Урочисте відкриття змагань - 16 травня 2017 р., вівторок- 15.00.

1-й тур - 16 травня 2017 р., вівторок   - 15.10.
2-й тур - 17 травня 2017 р., середа      - 15.00.
3-й тур - 18 травня 2017 р., четвер      - 15.00.
4-й тур - 19 травня 2017 р., п’ятниця    - 15.00.
5-й тур - 20 травня 2017 р., субота      - 15.00.
6-й тур - 21 травня 2017 р., неділя      - 15.00.
7-й тур - 22 травня 2017 р., понеділок - 15.00.
8-й тур - 23 травня 2017 р., вівторок    - 15.00.
9-й тур - 24 травня 2017 р., середа      - 10.00.

Закриття змагань - 25 травня 2017 р, четвер - 15.30.

ШВИДКІ ШАХИ

Склад учасників (за жеребом):
1. Збірна України (юнаки) (Київ);
2. «Шаховий клуб» (Одеса);
3. «Львівські леви» (Львів);
4. Збірна України (дівчата) (Київ);
5. «Шахова академія» (Чорноморськ);
6. «Не знающие пощады» (Чернігів);
7. «Кривбас» (Кривий Ріг);
8. «Шахова академія – юніори» (Чорноморськ);
9. «Вінницькі вундеркінди» (Вінниця);
10. «Вінницькі велети» (Вінниця);
11. «Максимум» (Одеса).

Програма змагань:
13 травня
14.00-18.00 - реєстрація команд-учасниць;
18.30 - технічна нарада змагань зі швидких шахів;
14 травня
15.00 - урочисте відкриття змагань.
Початок - 15.30 - 1-й - 5-й тури змагань зі швидких шахів.
15 травня
Початок - 11.00 - 6-й - 9-й тури змагань зі швидких шахів.
18.30 - технічна нарада змагань з класичних шахів;
16-23 травня
Початок - 15.00 - 1-й - 8-й тури тури змагань з класичних шахів.
24 травня
Початок - 11.00 - 9-й тур змагань з класичних шахів.
18.30 - технічна нарада змагань з блискавичної гри;
25 травня
Змагання з блискавичної гри.
Початок - 11.00.
15.00 - церемонія нагородження та урочисте закриття