ФІНАЛ ЧЕМПІОНАТУ УКРАЇНИ З ШАХІВ 2011 р.

СЕРЕД  ЧОЛОВІКІВ

 

м. Київ,  9-21.06.2011


Головна

Організаційний комітет

Регламент

Розклад

Список учасників

Результати

Live

Преса Фотогалерея


Р Е Г Л А М Е Н Т

 

1.     Змагання проводяться у м.Києві в приміщенні «Українському Дому» (вул. Хрещатик, 2) з 9 червня (день приїзду) по 21 червня 2011 р. серед 12 учасників за коловою системою в 11 турів з одним вільним днем згідно Положенню про Всеукраїнські змагання з шахів на 2011 р.

 

2.     Змагання проводяться у відповідності з Правилами шахової гри та Турнірними правилами ФІДЕ.

 

3.  Контроль часу – 90 хвилин кожному учаснику на перші 40 ходів плюс 30 хвилин до закінчення партії з додаванням 30 сек. за кожний зроблений хід, починаючи з першого.

 

4.   Очікування суперника при спізненні – 15 хвилин з часу початку туру.

 

5.   День приїзду – четвер, 9 червня 2011 р.

Церемонія відкриття та жеребкування – четвер, 9 червня, о 18 год.

Початок усіх турів, крім останнього – о 15 год.

Вільний день – четвер, 16 червня.

Початок останього ХІ туру 21 червня, о 12 год.

По закінченні ХІ-го туру – о 18год. 30 хв. - церемонія закриття.

 

6. Протести щодо зіграної партії подаються до суддівської колегії у письмовій формі не пізніше 30 хв. після закінчення туру під грошову заставу 400 грн. У разі прийняття протесту грошова застава повертається.

 

7.   Виявлення переможців.

Місця визначаються за кількістю набраних очок. У разі рівності очок у двох або більше учасників місця визначаються (у порядку приоритетів):

      - за системою коефіцієнтів Зоннеборна-Бергера;

     - за результатом особистої зустрічі;

     - за кількістю перемог.

У разі рівності цих показників для визначення чемпіона України проводиться додаткове змагання за наступним регламентом: дві партії у швидкі шахи з контролем часу 15 хв. + 10 сек. кожному учаснику. За нічийного рахунку грається вирішальна партія з контролем часу 6 хв. білим та 5 хв. чорним («армагедон»). Колір фігур визначається жеребом. У разі нічиєї переможцем вважається учасник, який грав чорними.

У випадку розподілу першого місця трьома та більше учасниками проводиться додаткове змагання за наступним регламентом: коловий турнір у швидкі шахи з контролем часу 15 хв. + 10 сек. кожному учаснику.

Якщо він не виявить переможця, то у випадку, якщо залишилось двоє учасників, то грається «армагедон», а якщо більше двох, то коловий турнір з контролем 5 хв. + 2 сек. кожному учаснику до виявлення переможця або двох кращих учасників з наступною партією в «армагедон».

Додаткові змагання починаються через 30 хв. після закінчення партій усіх претендентів.

 

8.  Нагородження

Чемпіон і призери чемпіонату нагороджуються медалями та дипломами відповідних ступенів Мінсім’ямолодьспорт України і призами Федерації шахів України.

Тренери, які підготували чемпіона та призерів чемпіонату, нагороджуються дипломами відповідних ступенів Мінсім’ямолодьспорт України.

 

Головний суддя, міжнародний арбітр                                       Л.М.Боданкін

 

Головний секретар, міжнародний арбітр                                   О.Г.Товчига