Комісії ФШУ

Дитячо-юнацька комісія

1. Мартинков Олександр Вікторович –  голова, Донецька область;
2. Боднар Микола Миколайович – заступник голови, Вінницька область;
3. Алексіков Олександр Вадимович, Харківська область;
4. Випханюк Ігор Анатолійович, Житомирська область; 
5. Кейк Микола Миколайович, Закарпатська область;
6. Лев Андрій Якович, Одеська область;
7. Приходько Олександр Петрович, заступник голови, м. Київ;
8. Ромашов Антон Володимирович, Львівська область;
9. Семенов Валерій Анатолійович, Миколаївська область; 
10.Тимошенко Ірина Валеріївна, Дніпропетровська область;

Комісія з заочних шахів

1. Кошмак Юрій Борисович – голова, Рівненська обл.;
2. Галицький Володимир Володимирович, -заступник голови, м. Київ;
3. Гудок Віктор Володимирович, м. Вінниця;
4. Єременко Андрій Вікторович, м. Харків;
5. Тютюнник Роман Марьянович,м. Львів;
6. Шеретюк Андрій Олександрович, м. Київ;
7. Щербов Григорій Анатолійович,  Полтавська обл.


Комісія по зв’язкам із засобами масової інформації

1. Яворський Анатолій Іванович (м. Київ) –голова; 
2. Голубєв Михайло Володимирович (м. Одеса);
3. Карлович Анастасія Валеріївна (м. Харків);
4. Євген Кузьменко (м. Київ);
5. Любомир Луканюк (м. Київ);
6. Малієнко Олександр Трохимович (м. Київ);
7. Марусенко Петро Володимирович (м. Київ);
8. Спірідонов Микола Юрійович (Київ).

  Комісія ФШУ по зв’язках із державними та громадськими організаціями

1. Ковальчук Володимир Олександрович (м. Рівне) – голова;
2. Круговой Геннадій Леонідович (м. Харків) - заступник голови;
3. Моісеєнко Олександр Олександрович (м. Харків);
4. Нагорний Дмитро Юрійович (м. Київ);
5. Паладійчук Сергій Богданович (м. Рівне);
6. Єфименко Захар Олександрович (м. Мукачеве);
7. Пономарьов Руслан Олегович (м. Київ);
8. Горощенко Дмитро Володимирович (м. Миколаїв);
9. Тимошенко Микола Єгорович (м.Суми).

  Президія колегії суддів

1. Товчига Олег Григорович - (м. Київ), голова Президії;
2. Боданкін Леонід Маркович - (м. Київ), заступник голови Президії;
3. Хамзін Руслан Абузарович – (м. Миколаїв), заступник голови Президії;
4. Яворовський Валерій Олексійович – (м. Миргород), секретар Президії колегії;
5. Довженко Віктор Олександрович - (м. Одеса);
6. Хрипач Артем Генадійович – (м. Львів);
7. Макаревич Володимир Ілліч – (м. Дніпро).  

Рада гравців

1. Баклан Володимир Олегович (м. Львів) - голова;
2. Фірман Назар Богданович (м. Київ) – заступник голови;
3. Єфименко Захар Олександрович (м.Мукачево);
4. Коробов Антон Сергійович (м. Харків);
5. Бродський Михайло Леонідович (м. Харків);
6. Сулипа Олександр Володимирович (м. Львів);
7. Жукова Наталія Олександрівна (м. Одеса).

  Ветеранська комісія

1. Чєрнов Євген Абрамович (м. Дніпро) -  голова;
2. Цирульник Мариця Марківна (м. Дніпро) - секретар;
3. Кіктєв Григорій Сильвестрович (Харківська обл.);
4. Куценко Юрій Дмитрович (Чернігівська обл.);
5. Матвійчук Андрій Васильович (Львівська обл.);
6. Меламед Ганна Ісаківна (Донецька обл.);
7. Палагіцький Василь Іванович (Івано-Франківська обл.);
8. Хазанкін Мойсей Григорович (Одеська обл.);
9. Хамзін Руслан Абузарович (Миколаївська обл.);
10.Чесноков Євген Геннадійович (Асоціація ветеранів спорту Дніпропетровської обл.);
11.Чубар Володимир Федорович (м. Київ);
12.Щербов Григорій Анатолійович (Полтавська обл.)  

Юридична комісія  

1. Шульга Андрій В’ячеславович (м. Київ) - голова;
2. Авескулов Валерій Дмитрович (м. Харків);
3. Дворницький Олександр Борисович ( м. Київ);
4. Арзуманян Георгій Сергійович (м. Дніпро).

  Комісія ФШУ з шахової композиції

1. Копил Валерій Володимирович (м. Полтава) - голова;
2. Семененко Валерій Юрійович (м. Дніпро) - перший заступник голови;
3. Гордіан Юрій Маркович (м. Одеса) - заступник голови;
4. Фролкін Андрій Миколайович (м. Київ) - відповідальний секретар;
5. Тарасюк Владислав Володимирович (Харківська обл.);
6. Марандюк Михайло Назарович (Чернівецька обл.);
7. Семененко Олександр Юрійович (м. Дніпро);
8. Саміло Володимир Григорович (м. Харків);
9. Ткаченко Сергій Миколайович (м. Одеса);
10.Сорока Іван Іванович (м. Львів).  

Кваліфікаційна комісія

1. Приходько Олександр Петрович (м. Київ) - голова;
2. Богданов Валентин Фомич  (м. Одеса) - заступник голови.  

Комісія по роботі з  різними верствами населення  

1. Захарчук Іван Романович – голова.

Комісія ФШУ з шахів серед інвалідів

1. Жильцова Любов Василівна (м. Київ) - голова;
2. Фузік Микола Миколайович (м. Київ) - заступник голови;
3. Зуєв Юрій Євгенович (м. Київ);
4. Коваленко Володимир Миколайович (м. Київ);
5. Ярмонов Ігор Петрович (м. Маріуполь);
6. Акулов Леонід Васильович (м. Севастополь);
7. Седляр Юрій Павлович (м. Київ);

© Федерація шахів України (2003-2015 рр.)
При використанні матеріалів посилання на www.ukrchess.org.ua обов'язкове!