Комісії ФШУ

Президія колегії суддів:

1.Товчига Олег Григорович - (м. Київ), голова Президії;
2.Боданкін Леонід Маркович - (м. Київ), заступник голови Президії;
3.Хамзін Руслан Абузарович – (м. Миколаїв), заступник голови Президії;
4.Яворовський Валерій Олексійович – (м. Миргород), секретар Президії колегії;
5.Довженко Віктор Олександрович - (м. Одеса);
6.Ретинський Володимир Миколайович – (м. Сімферополь);
7.Макаревич Володимир Ілліч – (м. Дніпропетровськ).

Кваліфікаційна комісія

1.Гнип Юрій Павлович (м. Київ) – голова;
2.Приходько Олександр Петрович (м. Донецьк) - заступник голови;
3.Богданов Валентин Фомич (м. Одеса).

Дитячо-юнацька комісія

1.Грабінський Володимир Олександрович (м. Львів), - голова;
2.Приходько Олександр Петрович (м. Київ), - заступник голови;
3.Алексіков Олександр Вадимович (м. Харків);
4.Боднар Микола Миколайович (м. Вінниця);
5.Варицький Ігор Леонідович (м. Дніпропетровськ);
6.Ніколаєв Леонід Вікторович (м. Київ);
7.Сачук Артем Миколайович (м. Житомир);
8.Семенов Валерій Анатолійович (м. Миколаїв); 
9.Хаєцький Роман Олександрович (м. Київ).
10.Семенов Дмитрий Георгиевич (м. Київ)

Рада гравців

1.Баклан Володимир Олегович (м. Львів) - голова;
2.Фірман Назар Богданович (м. Київ) – заступник голови;
3.Мірошниченко Євген Віталійович (м. Донецьк);
4.Коробов Антон Сергійович (м. Харків);
5.Бродський Михайло Леонідович (м. Харків);
6.Сулипа Олександр Володимирович (м. Львів);
7.Жукова Наталія Олександрівна (м. Одеса).

Комісія з шахів серед студентства та молоді ФШУ

1.Ковчан Олександр Анатолійович (м. Харків) – голова комісії;
2.Бродський Михайло Леонідович (м. Харків);
3.Грабінський Володимир Олександрович (м. Львів);
4.Кіктєв Григорій Сильвестрович (м. Харків);
5.Приходько Олександр Петрович (м. Донецьк).

Комісія по зв’язкам із засобами масової інформації

1.Яворський Анатолій Іванович (м. Київ);
2.Марусенко Петро Володимирович (м. Київ);
3.Малієнко Олександр Трохимович (м. Київ);
4.Луканюк Любомир (м. Київ);
5.Голубєв Михайло Володимирович (м. Одеса);
6.Маркін Дмитро Олександрович (м. Дніпропетровськ);
7.Карлович Анастасія Валеріївна (м. Харків).
8.Спірідонов Микола Юрійович (м.Київ).

Комісія ФШУ по зв’язках із державними та громадськими організаціями

1.Ковальчук Володимир Олександрович (м. Рівне) – голова;
2.Круговой Геннадій Леонідович (м. Харків) - заступник голови;
3.Моісеєнко Олександр Олександрович (м. Харків);
4.Нагорний Дмитро Юрійович (м. Київ);
5.Паладійчук Сергій Богданович (м. Рівне);
6.Єфименко Захар Олександрович (м. Мукачеве);
7.Пономарьов Руслан Олегович (м. Київ);
8.Горощенко Дмитро Володимирович (м. Миколаїв).
9.Тимошенко Микола Єгорович, м.Суми.

Юридична комісія

1.Шульга Андрій В’ячеславович (м. Київ) - голова;
2.Іванова Олена Павлівна (м. Київ);
3.Авескулов Валерій Дмитрович (м. Харків);
4.Дворницький Олександр Борисович ( м. Київ);
5.Арзуманян Георгій Сергійович (м. Дніпропетровськ).

Комісія ФШУ по роботі з ветеранами

1.Чернов Євген Абрамович (м. Дніпропетровськ);
2.Хазанкін Мойсей Григорович (м. Одеса);
3.Олійник Микола Васильович (м. Полтава);
4.Ющенко Олександр Васильович (м. Харків);
5.Гергель Володимир Пимонович (м. Дніпропетровськ);
6.Чуренков Юрій Олександрович (м. Дніпропетровськ);
7.Чубарь Володимир Федорович ( м. Київ);
8.Богданов Валентин Фомич (м. Одеса);
9.Стець Василь Дмитрович (м. Одеса);
10.Бутурин Володимир Степанович (м. Львів);
11.Дубівка Георгій Георгійович (м. Кіровоград);
12.Алексєєв Іван Іванович (м. Миколаїв);
13.Антонова Римма Миколаївна (м. Київ).

Комісія ФШУ з шахової композиції

1.Копил Валерій Володимирович (м. Полтава) - голова;
2.Семененко Валерій Юрійович (м. Дніпропетровськ) - перший заступник голови;
3.Гордіан Юрій Маркович (м. Одеса) - заступник голови;
4.Дячук Василь Васильович (м. Мукачеве) - відповідальний секретар;
5.Крижанівський Василь Вікторович (Черкаська обл.);
6.Марандюк Михайло Назарович (Чернівецька обл.);
7.Погорєлов Володимир Миколайович (Полтавська обл.);
8.Саміло Володимир Григорович (м. Харків);
9.Ткаченко Сергій Миколайович (м. Одеса);
10.Фролкін Андрій Миколайович (м. Київ);

Комісія ФШУ з шахів серед інвалідів

1.Жильцова Любов Василівна (м. Київ) - голова;
2.Фузік Микола Миколайович (м. Київ) - заступник голови;
3.Зуєв Юрій Євгенович (м. Київ);
4.Коваленко Володимир Миколайович (м. Київ);
5.Ярмонов Ігор Петрович (м. Маріуполь);
6.Акулов Леонід Васильович (м. Севастополь);
7.Седляр Юрій Павлович (м. Київ);

© Федерація шахів України (2003-2015 рр.)
При використанні матеріалів посилання на www.ukrchess.org.ua обов'язкове!