Elena BentМіжнародний шаховий турнір "Меморіал М.Василишина"

Норма міжнародного майстра - 8,5 (15)

Турнірна таблиця ( у форматі MS Word)

Іван ЯРЕМКО

Перший приз поїхав у Білорусію

У Львівському шаховому клубі завершився II міжнародний турнір, присвячений пам’яті відомого львівського спортивного організатора Михайла Павловича Василишина.
Улюбленою грою колишнього керманича львівського спорту були шахи, хоча за спортивним фахом він був майстром спорту і тренером з вільної боротьби. Як і торік, за шахівниці сіли 16 учасників із Білорусії, Польщі, Росії та України, у тому числі – три гросмейстери і 9 міжнародних майстрів. Як і минулоріч, перший приз знову здобув гість - білоруський майстер Нікіта Майоров - 10 очок. Проте, на відміну від минулорічного переможця - чемпіона Узбекистану Тимура Гарєєва, тепер нікому не вдалося виконати норму гросмейстера.

Тільки завдяки потужному фінішу (чотири очки у п’яти партіях) 20-річний білорус виграв перше місце, випередивши на очко свого однолітка з Польщі Бартломея Хеберлю. Третє-шосте місця дісталися українським шахістам - львів’янам М. Олексієнку і М. Козакову, киянину В. Сергеєву і харків’янину В. Авескулову. Спеціальними призами нагородили наймолодших учасників: Андрія Вовка - за безкомпромісність (хлопець зробив лише дві нічиї, вигравши чотири партії), та Ярослава Жеребуха, якому у липні виповниться лише 12 років (а на турнірі він обіграв російського гросмейстера Тішина).