Федерація шахів України запрошує до участі у проведенні сесії з розробки стратегії розвитку шахів в Україні в 2020-2027 рр. «31» серпня 2019 року з 10.00 до 18.00 Колонну залу Київської міської ради в адміністративному будинку на вул. Хрещатик, 36 представників ЗМІ та членів Робочої групи.

Сприяння розвитку шахів в Україні, підвищення їх ролі у всебічному і гармонійному розвитку особи, зміцнення здоров'я та формування здорового способу життя потребує консолідації зусиль та привернення уваги до необхідності підтримки сидів спорту, спрямованих на інтелектуальний розвиток громадян.

Розробка стратегії в форматі публічного діалогу World cafe між різними зацікавленими групами бенефіціарів розвитку шахів в Україні (шахісти, тренери, судді, організатори, організатори змагань, батьки юних шахістів, представники медіа та бізнесу) покликана урахувати їх інтереси, сформувати стратегічні цілі та завдання розвитку шахів, а також визначити способи та методи отримання ресурсів для їх досягнення.

Під час проведення стратегічної сесії громадськість буде ознайомлена з методологією розробки стратегії та проведення аналізу стану розвитку шахів в регіонах, проведено SWOT – аналіз, визначено можливі стратегічні цілі та пріоритети у розвитку шахів.

Неформальне спілкування представників різних обласних осередків дозволить поширити позитивні способи вирішення проблем розвитку шахів та їх матеріально-технічного забезпечення, підвищить взаємну довіру та згуртованість.

З питань реєстрації для участі у заході прохання звертатися до віце-президента Федерації шахів України Артема Миколайовича Сачука (тел. +380970167185, e-mail strategy@ukrchess.org.ua; chessmaster2017@gmail.com).