Р І Ш Е Н Н Я

Виконкому Федерації шахів України

м.Київ                                                                                                             22 грудня 2007 р.

1. Визнати виступ чоловічої та жіночоі збірних команд команд України на командному чемпіонаті Європи 2007 року задовільним.

2. Визнати пріоритетним напрямком в роботі ФШУ у 2008 році підготовку до Всесвітньої шахової Олімпіади.

Головним тренерам збірних команд України В.Б. Тукмакову і В.С. Ейнгорну та провідному тренеру штатних збірних команд України Тимошенку Л.В. надати до Виконавчої дирекції ФШУ плани підготовки до Всесвітньої шахової Олімпіади. Виконавчій дирекції ФШУ та тренерам збірних команд звернутися до членів збірних команд України з проханням підтвердити свою участь у Всесвітній шаховій Олімпіаді та відповідально віднестися до виконання індивідуальних планів підготовки до участі у зазначених змаганнях.

3. Визнати, що фінальні змагання чемпіонатів України 2007 р. серед чоловіків у м. Харкові та жінок у м.Полтаві було проведено на високому організаційному рівні.

Розмістити для обговорення на сайті ФШУ проект рішення про підвищення престижу чемпіонатів України з шахів та залучення провідних шахістів України до участі у них Пропозиції надсилати на адресу Виконавчої дирекції ФШУ факсом (8-044-2451252) або e-mail: rating@ukr.net

 Остаточне рішення з цього приводу прийняти на наступному засіданні Виконкому ФШУ з урахуванням отриманих пропозицій.

4. Головним тренерам збірних команд України до 15 січня 2008 року визначити прийнятні терміни проведення фіналів чемпіонатів України 2008 року серед чоловіків та жінок.

5. Взяти до уваги інформацію голови комісії з дитячо-юнацьких та студентських шахів Захарчука І.Р. про проведення півфіналів чемпіонатів України серед юнаків та дівчат 2008 року.

 Підвищити вимоги до відкритості тендерів на призначення міст проведення півфіналів та фіналів чемпіонатів серед юнаків та дівчат і складанні календарного плану змагань на 2008 рік.

6. Затвердити Положення про суддів з шахів.

7.  Присвоїти звання «Суддя національної категорії з шахів»:

            Ковальовій Наталії Вікторівні (м. Бердянськ);

Михальченку Станіславу Лаврентійовичу (м. Євпаторія);

Берднікову Юрію Олександровичу (м. Судак);

Усіку Миколі Макаровичу (м. Миколаїв).

«Суддя з шахів І категорії»:

Козелу Роману Володимировичу (м. Іллічівськ);

Білому Дмитру Вадимовичу        (м. Іллічівськ);

Баранову Юрію Миколайовичу  (м. Іллічівськ);

Любицькій - Білій Діані Михайлівні      (м. Іллічівськ);

Гутману Геннадію Михайловичу (м. Дніпропетровськ).

8.Вивести зі складу президії колегії суддів міжнародного арбітра Колесникова Р.М. та ввести до складу президії колегії суддів ФШУ міжнародного арбітра Довженка В.О. (м. Одеса).

9. З метою запобігання фальсифікаціям при проведенні змагань, в яких затверджено норму майстра спорту України, встановити, що турнірна документація таких змагань має в обов’язковому порядку надсилатися до ФІДЕ для обрахування міжнародного рейтингу за рахунок коштів організаторів зазначених змагань

10. Враховуючи великий обсяг навантаження у сфері дитячо-юнацьких та молодіжних шахів, вважати за доцільне створити на базі комісії ФШУ з дитячо-юнацьких та студентських шахів дві комісії: комісію з дитячо- юнацьких шахів і комісію з шахів серед студентства та молоді.

Головою комісії ФШУ з дитячо-юнацьких шахів затвердити віце-президента ФШУ Мороза Олександра Степановича; головою комісії ФШУ з шахів серед студентства та молоді затвердити члена Виконкому ФШУ Захарчука Івана Романовича.

11. Наступне засідання Виконкому ФШУ провести у лютому 2008 р.

Президент ФШУ                                                                                                                  В.М.Петров