РІШЕННЯ

ЗАСІДАННЯ ВИКОНКОМУ ФШУ

м. Київ

10 червня 2006 року

        

            1. Визнати виступ чоловічої збірної команди України на 37-й Всесвітній шаховій Олімпіаді задовільним.

               Доручити головному тренеру В.Б. Тукмакову провести детальний аналіз та запропонувати шляхи підвищення результатів чоловічої збірної в майбутньому.

            2. Визнати виступ жіночої збірної України на Всесвітній жіночій шаховій Олімпіаді відмінним.

            3 . Визнати явно недостатньою грошову винагороду згідно існуючих норм для членів та тренерів жіночої збірної команди України за цей видатний спортивний подвиг.

                Зважаючи на те, що без підтримки на державному рівні Україна може втратити провідні позиції в світових шахах, і, що Мінсімямолодьспорт України не прикладає достатніх зусиль для вирішення питань про фінансування шахів на рівні, гідному досягненням українських шахістів, доручити Президенту ФШУ звернутися до керівництва України з клопотанням про преміювання членів та тренерів збірної жіночої команди України і про вирішення питань державної підтримки шахів.

            4. Присвоїти звання національний суддя з шахів Ніколаєву Леоніду Вікторовичу( м. Київ).

            5. Попередити Херсонську обласну шахову Федерацію про необхідність більш вимогливого ставлення до організації та проведення турнірів з міжнародним обрахунком та визнати необхідним обовязкове інспектування таких турнірів з боку ФШУ до 01.01.2008 р. за рахунок організаторів змагань.

            Попередити головного суддю міжнародного турніру "Меморіал С.Хмельницького" міжнародного арбітра Довженка В.О. за недостатній контроль при проведенні турніру та низький рівень оформлення суддівської документації.

         6. Попередити організаторів турнірів про матеріальну відповідальність за збереження спонсорської атрибутики та необхідність надання в Виконавчу дирекцію фотографій з турнірів для передачі спонсорам ФШУ.

          7.Розпочати підготовку до V -го з їзду Федерації шахів.

          7.1Встановити, що делегатами V зїзду ФШУ з правом вирішального голосу є:

          а) представники місцевих обласних осередків ФШУ, АР Крим, мм. Києва та Севастополя;

         б) члени Виконкому ФШУ.

            7.2. Встановити норму представництва на V зїзді ФШУ від місцевих осередків-1 делегат на 50 шахістів з рейтингом 2000 та вище згідно рейтинг-листа ФШУ на 01. 04. 2006.

            7.3. Місцевим обласним осередкам, АР Крим, мм. Києва та Севастополя провести конференції та надіслати до Виконавчої дирекції до 15 серпня 2006  року списки делегатів згідно квоти.

 

 

 

 

Президент ФШУ                                                       В.М. Петров