Рішення

засідання Виконкому ФШУ

 

      м. Київ                                                                     18 листопада 2005 р.

 

1. Визнати виступ чоловічої збірної команди України на командному чемпіонаті Світу в Ізраїлі задовільним.

Визнати, що невключення чемпіона України О.Арещенка до складу збірної не було достатньо мотивованим з боку головного тренера збірної.

Виконкому федерації в контакті з Мінсім’ямолодьспортом України  змінити підходи до формування складу збірних команд, планів їх підготовки та контролю за їх виконанням.

Вважати за доцільне передбачити в планах підготовки обов’язкову участь членів збірних команд в чемпіонатах України, а результати чемпіонатів обовязково враховувати при комплектації збірних команд України.

2. Продовжити роботу з Мінсім’ямолодьспортом України щодо покращення фінансування шахів і прохати про введення витрат з шахів окремою строкою у бюджеті.

3. Схвалити створення громадської Ради по сприянню розвитку шахів в Україні та просити Міністра МВС України Луценка Ю.В. очолити її.

4. Провести в середині грудня 2005 року прес-конференцію з проблем розвитку шахів.

5. Підписати договір та відповідні документи з Авіакомпанією „Аеросвіт” щодо проведення в другій половині червня у с.м.т. Форос (АР Крим) міжнародного супертурніру оріентовно 17-18 категорії за участю провідних шахістів України та світу.

6. Звільнити Бєляєву О.П. з посади голови дитячо-юнацької комісії ФШУ згідно до поданої заяви. Висловити подяку О.П.Бєляєвій за багаторічну плідну роботу.

7. Призначити головою дитячо-юнацької комісії ФШУ Кузьменка Євгена Васильовича.

8. Взяти до відома інформацію Кузьменка Є.В. про організацію та проведення півфіналів та фіналів першостей України 2005-06 рр. серед юнаків та дівчат.

9. Присвоїти звання „Суддя національної категорії з шахів”:

- Межебицькому С.І. (Запорізька обл.);

- Молчановій О.Г. (Запорізька обл.);

- Роговському В.А. (Запорізька обл.););

- Хамзіну Р.А. (Миколаївська обл.);

- Воєхевичу І.Г. (Миколаївська обл.);

- Бондару О.І. (м. Севастополь).

    Присвоїти звання „Суддя І категорії з шахів”:

             Ковальовій Н.В. (Запорізька обл.).

    Колегії суддів ФШУ надати Щербову Г.І. (Полтавська обл.) контрольне суддівство на звання судді національної категорії.

10. Попередити Луганську обласну шахову федерацію про необхідність більш вимогливого ставлення до організації та проведення турнірів з міжнародним обліком на її території та визнати необхідним обов’язкове інспектування таких турнірів з боку ФШУ на протязі року за рахунок організаторів.

11. Затвердити статут Запорізької обласної Федерації як місцевого осередку ФШУ.

12. Порушити клопотання перед Мінсім’ямолодьспортом України про присвоєння звання „Заслужений тренер України” Музичук Наталії.

13. Доручити Виконавчій дирекції ФШУ виготовлення посвідчень суддів національної та І категрій з шахів згідно затверджених зразків.

 

 

 

Президент ФШУ                                              В.М.Петров