РІШЕННЯ

                                    ЗАСІДАННЯ ВИКОНКОМУ ФШУ

                       ЩОДО  РОБОТИ  КВАЛІФІКАЦІЙНОЇ  КОМІСІЇ

м. Київ

15 квітня 2005 року

 

1. Звернути увагу голови кваліфікаційної комісії М.Я. Селезньова на незадовільний контроль за виконанням рішень Виконкому ФШУ від 20 вересня 2002 року та 5 липня 2003 року, що стосуються контролю за дотриманням встановлених норм організації та проведення шахових змагань з обліком міжнародного рейтингу та нормами майстра спорту України, міжнародного майстра та міжнародного гросмейстера.

2. Встановити, що надалі турнірна документація може надсилатись до ФІДЕ лише після розгляду її Президентом ФШУ або, за його дорученням, одним із віце-президентів ФШУ.

3. Зобов’язати організаторів міжнародних змагань надавати турнірну документацію також в електронному вигляді.

4. Встановити, що кваліфікаційна комісія ФШУ має право вимагати від організаторів міжнародних  турнірів комплект бланків записів партій.

5. Звернути увагу місцевих федерацій, що у відповідності до пункту 16 „Умов виконання спортивних звань та розрядів” („Єдина спортивна класифікація України з видів спорту, що не входять до програми Олімпійських ігор”, Київ, 2003 рік) звання кандидата в майстри присвоюється Кваліфікаційною комісією Федерації шахів України за поданням шахових федерацій областей, АР Крим, міст Києва та Севастополя.

 

  <>

Президент ФШУ                                                                      В.М.Петров