Рішення
засідання Ради Федерації шахів України

м.Київ                                                                            24 січня 2004 р.

        1.Інформацію Президента ФШУ Петрова В.М. щодо діяльності ФШУ за II півріччя 2003 року взяти до відома.
 
      2.Визнати стан справ у дитячо-юнацьких шахах таким, що потребує рішучих і термінових заходів з його покращення. У зв’язку з тим, що цей стан склався через послаблення останнім часом роботи комісії ФШУ з дитячо - юнацьких шахів, зобов’язати голову комісії Беляєву О.П. надати на наступне засідання Виконкому ФШУ план заходів щодо докорінного поліпшення роботи, звернувши особливу увагу на учбово-методичну діяльність, розвиток напрямку ”Шахи в школі”, забезпечення участі провідних юних українських шахістів в головних національних та міжнародних змаганнях.
        Дитячо-юнацькій комісії негайно розпочати роботу з підготовки українських шахістів для виступів  у першостях Європи та світу 2004 року.
        Рекомендувати обласним федераціям подати пропозиції щодо включення до складу ДЮК провідних фахівців цієї справи.

        3.Визнати стан справ із сплатою членських внесків незадовільним.
Погодитися з висловленими на Раді Федерації пропозиціями, що внески кожної обласної федерації повинні, як мінімум, дорівнювати сумі сплати за реєстрацію її представників у рейтинг- листі ФІДЕ. Виходячи з цього, надрукувати, як виняток, рейтинг-лист України на 1 січня 2004 року, попередивши обласні федерації, що представники тих федерацій, які не сплатять членські внески до 1 квітня 2004 року, будуть виведені з національного рейтинг-листа України .
    
    4.Погодитися з пропозицією Міжнародного фонду” Україна – 3000 ” щодо спільного проведення Всеукраїнської дитячої шахової Олімпіади” Хід у майбутнє!”
Всім обласним федераціям взяти активну участь у проведенні зазначеного заходу.


Президент ФШУ                                                                           В.М.Петров