Рішення
засідання Ради Федерації шахів України


м.Київ                                                  5 липня 2003 р.

Рада ФШУ вирішила:

1. Рекомендувати тим обласним федераціям, які до цього часу не уклали договорів з облспортуправліннями, завершити цю роботу до 01 грудня п.р. та надати відповідні документи Виконавчій дирекції ФШУ.

2. Виконкому ФШУ на наступному засіданні розглянути запропонований проект концепції календаря шахових змагань та за підсумками розгляду внести це питання до проекту порядку денного наступного засідання Ради Федерації.

3. Зважаючи на численні скарги шахістів на недоліки діючої класифікації, доручити Виконавчій дирекції зібрати та систематизувати пропозиції обласних федерацій з цього приводу. Виконкому ФШУ розглянути це питання на наступному засіданні та направити відповідні пропозиції до Держкомспорту України.

4. Взяти до уваги пропозиції щодо проведення до кінця 2003 р. особистих чемпіонатів України серед чоловіків та жінок за швейцарською системою та за участю чемпіонів областей та інших провідних шахістів. Обласні федерації, які мають бажання провести ці змагання, мають до 01 серпня 2003 р. направити свої пропозиції до Виконавчої дирекції ФШУ. Вважати за доцільне участь у зазначених змаганнях членів збірних команд України.

5. Зважаючи на велику вирогідність непроведення одного з відбіркових змагань до клубного чемпіонату Європи під егідою Асоціації шахів у терміни, необхідні для своєчасного надання заявок до Європейської шахової Спілки, уповноважити у цьому випадку Президента ФШУ за консультацією з членами Виконкому визначити команди, які будуть заявлені для участі у клубному чемпіонаті Європи 2003 р., враховуючи перш за все результати клубної першості ФШУ (м.Львів, 17-24 червня 2003 р.), положення про проведення клубного чемпіонату Європи та середні рейтинги інших команд-претендентів.

6. Враховучи пропозиції обласних шахових федерацій, доручити Виконавчій дирекції ФШУ підготувати список обласних федерацій, для яких розмір членських внесків за 2003 рік буде зменшено до 20 гривень за кожного щахіста.

7. Взяти до уваги рішення Виконкому ФШУ від 05.07.2003 р. щодо умов проведення міжнародних турнірів на території України.

8. Взяти до уваги рішення Виконкому ФШУ від 05.07.2003 р. щодо поетапного переходу до використання електронних шахових годиннників при проведенні всіх офіційних змагань на території України.


Президент                            В.М.Петров