Кубок Голови Сумської облдержадміністрації
Клочка Миколи Олексійовича.

Дата : 6 квітня 2019 року.
Місце: м.Суми

06.04.2019 року в приміщенні фойє другого поверху облдержадміністрації за ініціативою Федерації шахів Сумської області та її президента Тимошенка М.Є.при підтримці управління молоді та спорту ОДА відбувся турнір зі швидких шахів (15 хв.) на Кубок Голови Сумської облдержадміністрації Клочка Миколи Олексійовича.

В змаганнях прийняли участь 30 шахістів області, представники м.Суми, Бурині та Ромен. Перше місце та Кубок виборов неодноразовий учасник та переможець заходів такого рівня майстер спорту Рудак Володимир. Другий та третій рядок за досвідченими шахістами Тихоновським Володимиром та Ярошенко Олександром.

Серед ветеранів згідно вікового цензу, переможцями стали неодноразові лідери та призери турнірів Федченко Володимир та Семенов Микола. У турнірній боротьбі жінок переможницею виявилась Тютченко Злата. Серед школярів з ваговим здобутком в 5 очок та майстерність, подолавши опір знаних і випередивши їх по турнірній таблиці, переможцем став першорозрядник Ольштинський Олексій.

В подальшому переможці та призери керівником апарату ОДА Живицьким Д.О. були нагороджені з врученням Кубка голови ОДА -Рудак В.Ю., грамотами, медалями та грошовими відзнаками та словами подяки за участь.
Андрій Савченко


...
Турнірна таблиця

...
Ігровий зал

...
3 місце - Олександр Ярошенко, м.Ромни

...
Нагородження мс Рудака Володимира керівником апарату ОДА Живицьким Д.А.

...
Нагородження Тютченко Злати

...
Переможець Рудак Володимр

...
Представники Федерації шахів.

...
Школяри Лемешенко Михайло - Ольштинський Олексій

...
Ярошенко Олександр-Федченко Володимир.

...
Підсумкове фото турніру "Кубок ОДА"

...
Кубок голови Сумської ОДА

...
Медалі

...
Грамота