Вітаємо, Анно !

 

 

3 грудня 2012 у Харкові відбулася урочиста зустріч української шахістки Анни Ушеніної, яка днями виборола титул чемпіонки світу з шахів серед жінок 2012 року. Українка разом із 64 найсильнішими шахістками світу змагалася у світовій першості, що проводилася за нокаут-системою з 10 листопада по 1 грудня у м. Ханти-Мансійськ у Росії.

Привітати Анну із блискучим досягненням та тепло зустріти на рідній землі  до аеропорту приїздили мама Ольга Юріївна, друзі, колеги та шанувальники, представники місцевих органів влади та шахової федерації, зокрема Анну зустрічали президент Харківської обласної федерації шахів, ректор ХНУ внутрішніх справ України Гусаров Сергій Миколайович, начальник Головного управління у справах сім’ї, молоді та спорту Харківської ОДА Дмитро Іванович Перепелиця, проректор НУ Юридична академія України ім. Я.Мудрого, Президент шахового клубу Юридична академія Гетьман Анатолій Павлович,  тренер, перший віце-президент Харківської федерації шахів Круговий Геннадій Леонідович тощо. Президент Федерації шахів України Віктор Володимирович Капустін слідкував за ходом змагання, перебуваючи у закордонному відрядженні. Від його імені голова комісії з міжнародного співробітництва ФШУ Олена Бойцун привітала Анну Ушеніну із блискучою перемогою.

Анну Ушеніну зустріли як справжню героїню – численними квітами та вітаннями.  Чисельні кореспонденти з національних та харківських ЗМІ просили українку поділитися свіжими враженнями від змагань та здобутого чемпіонства. Після зустрічі в аеропорту усі присутні відправилися до Харківського національного університету внутрішніх справ України, де відбулася розгорнута прес-конференція. Там на Анну чекала маса приємних подарунків: солодкі шахові торти, ноутбук, незвичайний набір шахів, - а ще багато привітань та найщиріших побажань від колег, друзів, тренерів, шанувальників та керівництва області і міста. Федерація шахів України планує провести на честь Анни Ушеніної велике шахове свято наприкінці грудня в Києві.

 

Завдяки таланту, наполегливій праці, високій професійній майстерності Ви досягли  великого особистого успіху, подарували радість перемоги численним уболівальникам та продемонстрували світові досягнення української школи шахів

Вітання Президента України Віктора Януковича

 

Ми пишаємося Вами. Бажаю Вам та Вашим тренерам міцного здоров’я, наснаги, подальших спортивних досягнень та перемог на славу нашої держави. Нехай фортуна і надалі буде прихильною до Вас!

Прем'єр-міністр привітав Анну Ушеніну з перемогою на Чемпіонаті світу з шахів серед жінок

 

Україна пишається Вами

Урядова телеграма

 

Ваши виступи – справжня школа мужності для дітей, гарний приклад для молоді…

Комітет Верховної ради України з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму  

 

Без  сумніву,  ця  перемога  –     знакова   подія  для  українського  спорту…

Президент Спортивного комітету України І. М. Шевляк

 

Чемпионка мира  по шахматам Анна Ушенина прилетела в Харьков

Фоторепортаж газеты Сегодня

 

Відео про зустрич

 

Прес-конференція

 

Національний ТВ канал 1+1

 

Національний ТВ канал Україна

 

Харківський регіональний ТВ канал ATN